KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 5202320
nr 520 2320
Skulpturer
2 st, Lergods, höjd: 16-37 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 april 2008
kl 17:28:18
450 kr
150 kr
500 kr
550 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr